Jesteśmy firmą specjalizującą się w dystrybucji części i akcesoriów rowerowych segmentu premium.

Od 2017 roku, poprzez sieć ponad 100 aktywnych każdego miesiąca partnerów handlowych, jako oficjalny i wyłączny dystrybutor, dostarczamy klientom w Polsce produkty poniższych marek:


Duński producent uznanych na rynku łożysk ceramicznych, innowacyjnych systemów optymalizujących pracę napędu OSPW oraz smarów i preparatów do konserwacji napędu serii UFO.

W ofercie amerykańskiego producenta znajdują się coraz popularniejsze trenażery serii KICKR, zegarki multisport i liczniki rowerowe z funkcją GPS serii ELEMNT, inne akcesoria, sensory TICKR, a także od niedawna obustronnie wpinane słynne pedały SPEEDPLAY.
Wywodzący się ze sportów motorowych oraz czołowy producent kasków w Moto GP. Opracowane technologie oraz innowacyjne pomysły od niedawna dostępne są również w wydaniu profesjonalnych kasków kolarskich, charakteryzujących się idealnym dopasowaniem, najniższą masą oraz świetnym designem.

Amerykański firma założona w 1988 roku jest jednym z największych na świecie dostawców wysokiej jakości suportów, łożysk, haków do przerzutek rowerowych produkowanych w technologii CNC, części naprawczych i specjalistycznych narzędzi serwisowych.Produkowane od 1977 roku klocki hamulcowe charakteryzują się najwyższą jakością użytkową, trwałością oraz mniejszym w porównaniu do konkurencji zużyciem tarcz hamulcowych i obręczy. W ofercie znajdują się produkty do większości modeli hamulców wiodących marek - w opcji standardowej oraz spiekanej.

Niezbędnym elementem idealnego bikefittingu są odpowiednie narzędzia i akcesoria. Regulowane mostki, sztyce szybkiego montażu oraz goniometry, a przede wszystkim podkładki dystansowe i kątowe to obowiązkowe wyposażenie profesjonalnego studia fittingowego. Wsparcie merytoryczne zapewnia nam uznany fitter i szkoleniowiec Jarek Dymek.
by SolEx B2B