CENY

Cena detaliczna netto
698,37 PLN /Sztuka
 
Cena detaliczna brutto
859,00 PLN /Sztuka
OZNACZENIA

Kod kreskowy
8804269653081
Symbol
81422401
Kod CN
6506 10 10
LOGISTYKA

Jednostka podstawowa
Sztuka
Miejsce produkcji
Wyprodukowano w Chinach
Waga netto [kg]
0.22
Waga brutto [kg]
0.76
OPIS

HJC CALIDO Plus to najlepszy kask miejski, który sprawdzi się w każdych warunkach.
Niewielka waga kasku i jego liczne funkcje zapewniają bezpieczeństwo i komfort dla każdego rowerzysty. Połączenie materiałów z nowoczesną paletą kolorów, wysokiej klasy paskiem podbródkowym i łatwą w obsłudze sprzączką magnetyczną.
Łatwe w użyciu magnetyczne zapięcie podkreślają modny design, który zadowoli nie tylko tych, którzy szukają klasycznego kasku, ale również tych, którzy podążają za najnowszymi trendami mody.
CALIDO PLUS jest wyposażony w praktyczną, zdejmowaną osłonę magnetyczną zastępującą okulary rowerowe. Można ją łatwo założyć i umieścić na kasku, jest mocno zabezpieczona system magnetycznym, dzięki czemu jest bezpieczna i łatwa  w obsłudze podczas każdego rodzaju jazdy.


Specyfikacja
Rozmiar:

 • 51-56 cm
 • 55-59 cm
 • 58-63 cm
Waga:
 • 350g (±10) 
Technoligia
 • Feather Light Kaski rowerowe HJC są zaprojektowane i skonstruowane w taki sposób, aby miały jak najmniejszą wagę. Konstrukcja, wymiary, kształt i materiały odgrywają rolę w optymalizacji wagi.
 • SELFIT ™ to automatyczny, samoregulujący się system dopasowania, który jest rewolucyjną technologią w dziedzinie dopasowania kasków rowerowych. Po dopasowaniu kasku do głowy nie wymaga on dalszych regulacji, nawet gdy głowa porusza się podczas jazdy. System SELFIT automatycznie reguluje rozmiar kasku i zapewnia stałe dopasowanie i komfort dla Twojej głowy.
 • SYSTEM SNAP FIT 5 pozycji dopasowania zatrzaskowego zapewnia jednolite dopasowanie i komfort dla wszystkich rodzajów kształtów i rozmiarów głowy. Rowerzysta może precyzyjnie wyregulować dopasowanie, dzięki czemu kask jest idealnie dopasowany i zapewnia idealną jazdę za każdym razem.
 • REMOVABLE VISOR Calido Plus posiada zdejmowaną magnetyczną szybę. Można ją łatwo odczepić od pierwotnej pozycji i umieścić na górze kasku, co ułatwia użytkowanie w różnych warunkach.
 • Magnetic buckle Magnetyczna klamra którą można ją zapiąć jednym ruchem, a jednocześnie jest bardzo bezpieczna i ma powierzchnię, która nie podrażnia skóry.
 • Wind Tunnel Tested Kaski HJC są testowane zarówno w laboratorium jak i w "prawdziwym życiu" aby spełnić najwyższe standardy jakości. HJC jest jedną z niewielu firm produkujących kaski, która posiada własne laboratorium wyposażone w najnowocześniejszy tunel aerodynamiczny do testowania aerodynamiki, wentylacji, hałasu i nie tylko. Laboratorium testowe HJC w tunelu aerodynamicznym mierzy siły powietrza w różnych warunkach jazdy, aby poprawić wydajność kasku.
 • IN-MOLD to metoda polegająca na łączeniu styropianowej skorupy z zewnętrzną skorupą poliwęglanową w celu uzyskania większej wytrzymałości konstrukcji. Poprawia to ochronę rowerzysty poprzez zapewnienie zwartego połączenia i nadaje produktowi doskonałe wykończenie.
 • ADVANCED AIR CHANNEL 2.0  Określona ilość powietrza przechodzi przez przedni otwór wlotu powietrza, następnie krąży wewnątrz kasku i w końcu wychodzi przez otwór wylotowy. Wewnętrzny przepływ powietrza jest wówczas zwiększony, aby schłodzić głowę i odprowadzić ciepło.
 • Winter Kit Kask można wyposażyć w zestaw zimowy, abyś mógł cieszyć się jazdą nawet w niskich temperaturach.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogę jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
by SolEx B2B